43 відгуків
ООО "Астериа" кухни, шкафы купе, диваны, кровати, мебель для кафе и ресторанов, ремонт и перетяжка
+380 (96) 048-02-22
+380 (68) 169-66-77
+380 (48) 795-02-09

Ліжка фабрики Мелби

MELBI - це молода, активно розвивається.
Влітку 2015 року, маючи досвід виробництва різної меблевої продукції з металу і дерева, ми вперше взялися за серійне виробництво ліжок і почали з декількох моделей. Вироби з кращим на ринку співвідношення ціна-якість і актуальним дизайном швидко стали користуватися успіхом, і ми почали активно розширювати модельний ряд. У результаті навесні 2016 на ринку були представлені дві лінійки ліжок MELBI - Metal Line і Soft Line.
За кілька років існування підприємство значно розширило географію продажів і зайняв гідні позиції серед вітчизняних виробників меблів для спальні. Навесні 2018 ми розширили модельний ряд і представили на ринку оновлені лінійки Metal Line і Soft Line.
27 лютого - 2 березня 2019 на Київському міжнародному меблевому форумі " KIFF 2019 компанією була представлена лінійка сучасних світильників MELBI Light.
Наша робота базується на трьох принципах: якісні матеріали вітчизняних і зарубіжних виробників, висока надійність і сучасний дизайн. З любов'ю та повагою ставимося до розробки кожного виробу, щоб збірка була швидкою і простою, а меблі і декор служили довгі роки
Ми постійно вдосконалюємо, прислухаємося до порад, вчимося і рухаємося вперед. Наша команда працює в обраному напрямку, і в подальшому ми плануємо не втрачати актуальність, втілювати в життя нові сміливі ідеї і створювати для Вас комфортні меблі та актуальні предмети декору.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner